Vilniaus fotografijos galerijoje veikia fotomenininko Evaldo Ivanausko fotomontažų paroda

2022-04-22

Panevėžio fotomenininko Evaldo Ivanausko skaitmeninės fotografijos paroda „Pašnekesiai su Vincu Firinausku“ atkeliavo į Vilniaus fotografijos galeriją (Stiklių g. 4, Vilnius). Menininko darbuose atgyja prieškario žmonės.

Naudodamas Panevėžio kraštotyros muziejuje saugomų prieškario Miežiškių fotografo Vinco Firinausko negatyvų atvaizdus, autorius šį ciklą kūrė nuo 2004 metų. Vienuolikoje darbų XX a. trečiajame ar ketvirtajame dešimtmetyje įamžinti herojai atgyja kitame laike ir kituose kontekstuose.

Apie parodą LRT reportaže pasakoja fotomenininkas Evaldas Ivanauskas ir Panevėžio kraštotyros muziejaus Istorijos skyriaus vedėja dr. Zita Pikelytė. Žiūrėti reportažą.

Skaitykite plačiau: https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1678503/pasnekesiai-su-vincu-firinausku-fotografiju-teatras-pagal-fotomenininka-ivanauska?fbclid=IwAR090nNPtqZk1G0b_ak46-BWMvGuUmiTb0AdSZoSv2AXoJjDFTzmunq_xsE.

Paroda Vilniaus fotografijos galerijoje veiks iki gegužės 14 d. Kviečiame apsilankyti!