Skirtas finansavimas projektui „Panevėžys skaitmeninėje erdvėje: Eksponatas. Asmenybė. Vieta“

2020-08-20

Lietuvos kultūros taryba suteikė finansavimą programos „Kultūros paveldo sritis: kultūros ir meno organizacijų naujų produktų ir (ar) paslaugų kūrimas 2020-4“ projektui „Panevėžys skaitmeninėje erdvėje: Eksponatas. Asmenybė. Vieta“. Projektas įvertintas 79 balais. LKT projekto įgyvendinimui skyrė 9500 Eur, projektą kofinansuos Panevėžio miesto savivaldybė.

Projekto metu bus sukurti 10 profesionalių trumpų vaizdo siužetų apie istorines Panevėžio asmenybes, istorinius įvykius ir vietas bei išskirtinius eksponatus. Vaizdo filmukus kurs profesionali komanda: Screen saviours videografai, jaunosios kartos režisierius Vytautas Tinteris, Panevėžio iniciatyvaus jaunimo komanda Panevėžys Collective ir kiti. Garso takelį kurs muzikos prodiuseris panevėžietis Leonas Somovas.

Taip pat bus suskaitmeninta Etninės kultūros skyriaus archyvo medžiaga ir atnaujinta muziejaus internetinė svetainė.

Projekto partneriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Panevėžio teatras „Menas“, muzikos prodiuseris L. Somovas, jaunimo iniciatyva Panevėžys Collective, Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka.