Birželio 25 d. vyks Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ įteikimo ceremonija

2021-06-12

Birželio 25 d. Juozo Miltinio dramos teatre vyks Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ įteikimo ceremonija.

12 val. rašytojos ir visuomenės veikėjos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės pagerbimas Kristaus Karaliaus katedros kapinėse (Ramygalos g., Panevėžys).

13 val. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ įteikimo ceremonija Juozo Miltinio dramos teatre.

Programoje: Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės, Panevėžio miesto Mero sveikinimo žodis, medalių įteikimas laureatams, vokalinio ansamblio Quorum ir Panevėžio muzikinio teatro styginių kvarteto koncertas.

Įėjimas su kvietimais

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama

Renginį organizuoja Panevėžio kraštotyros muziejus

Renginį finansuoja Panevėžio miesto savivaldybė