Muziejus kviečia mokytojus į kultūros edukacijos savaitės renginius „Menų dūzgės“

2017-04-05

   

Mokinių pavasario (Velykų) atostogų metu, 2017 m.  balandžio 11 d., antradienį, 11 val. antrą kartą Panevėžio muziejuje vyks kultūros edukacijos savaitė „Menų dūzgės“. Šiais metais įvairių dalykų bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojai yra kviečiami į edukacinės programos „Vienu balsu“ pristatymą. Programa vyks Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio ekspozicijoje (Respublikos g. 17).

   

Informaciniuose renginiuose mokytojai susipažins su edukacine veikla ir aptars mokymosi netradicinėse erdvėse galimybes. 

   

Mokomieji renginiai skirti mokytojų profesiniam tobulėjimui išbandant edukacines programas, dalyvaujant seminaruose, kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose.

   

Organizuojant „Menų dūzges“ bendradarbiauja Lietuvos Respublikos kultūros bei švietimo ir mokslo ministerijos, Ugdymo plėtotės centras. Pirmoji „Menų dūzgių“ savaitė įvyko 2014 metų balandžio 14–18 dienomis. Per ją surengti 157 renginiai 56-iose skirtingose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Kupiškio, Kelmės, Lazdijų, Vilkaviškio ir Zarasų kultūros įstaigose ir mokslo institucijose.

   

Kviečiame bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokytojus aktyviai registruotis į „Menų dūzgių“ renginius bei skleisti informaciją savo bendruomenėse. Mokytojams, dalyvavusiems renginiuose, bus išduodama tai patvirtinanti Ugdymo plėtotės centro pažyma. Prašome registruotis per „Ugdymo sodo“ tinklapį.

Atgal