Kūrybinė muziejininkų ekskursija

2017-02-21

Panevėžio kraštotyros muziejaus muziejininkai vasario 17 d. buvo išvykę į kūrybinę ekskursiją. Jos metu muziejininkai lankėsi Kernavės archeologinės vietovės muziejuje ir Valstybės pažinimo centre.  Ekskursijos tikslas – šiuolaikinių technologijų panaudojimas kuriant muziejaus ekspozicijas. 

   

Artimiausiuose muziejaus planuose yra modernizuoti ir visuomenės poreikiams pritaikyti Moigių pastatų kompleksą. Jau nuo 2017 m. antrosios pusės yra planuojama pradėti pirmojo pastato (Vasario 16-osios g. 23) dalies kapitalinį remontą. Tada čia bus galima įrengti dvi atnaujintas ekspozicijas „Panevėžys nuo priešistorės iki 1918 m.“ ir „Panevėžio krašto etnografija“ bei tris naujas: „Raudonasis teroras Panevėžyje“, „Panevėžio kraštas sovietmečiu“ ir interaktyviąją „Laiko liftas“.

   

Rekonstravus avarinės būklės trečiąjį pastatą (Vasario 16-osios g. 25A), bus įkurtas edukacinis centras. Atsiras trys edukacinės klasės: gamtos, miesto kultūros, etnostilistikos. Taip pat bus įrengti edukacinis restauravimo centras, konferencijų salė.

Atgal